Beldibi; doğası, narenciye ürünleri, yürüyüş yolları, günübirlik piknik alanları, turistik tesisleriyle bu gün önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir. Antalya’nın en çok ilgi gören, çam ormanları içindeki Topçam plajı, dalış yapmak isteyen amatör dalgıçlar için ideal bir yerdir.Karşısında Sıçan Adası uzanıyor.Ayrıca Sarıçınar, Hayıtlıgöl, Belbaşı, Haçlı ve ünlü Beldibi Mağraları bu bölgededirler.

Denize 300 m mesafedeki plajımızda su sporları (çevrede ücretli) yapma imkanı bulabilirsiniz.

Özer Park Otel Beldibi’nde insan ve doğanın muhteşem uyumunu yaşayacaksınız. Tarihi, kültürü ve doğasıyla Antalya’nın en güzel köşelerinden birinde; Beldibi’nde Özer Park Otel kalitesinin ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışının tatilinize değer katan dokunuşunu hissedeceksiniz.Muhteşem Akdeniz ve yemyeşil orman manzarasıyla konforun en üst noktaya çıktığı odalarda konaklayacak, usta şeflerin hünerli ellerinde sanat eserine dönüşen muhteşem yemeklerin doyulmaz tadına varacaksınız.

Kalite Politikamız

 

1. Kaliteli Hizmet
Kurumsallaşırken, uluslar arası standartlara uygun olarak, kalite yönetim sistemimizi kurar ve tüm çalışanlarımızla birlikte uygulanmasını sağlarız. Misafirlerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi sürekli olarak ölçer ve iyileştirmek için çalışmalar yaparız.
2. Müşteri Memnuniyeti
Her türlü kaynakla gelen tüm misafir şikayetlerini takip eder, şikayetleri çözümler ve misafirlerimiz bu konuda bilgilendirerek şikayetleri kendimiz için fırsata dönüştürürüz. Misafir memnuniyetiniz sağlamak için önce personel memnuniyetini sağlarız.
3. Taze ve Sağlıklı Beslenme
Misafirlerimizi sağlıklı bir şekilde beslenmeleri için, fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan temiz gıdalar sunarız. İşletme olarak kalite, çevre ve iş güvenliği standartlarını sürekli olarak yükseltir, bunun bir sistem olarak uygulanmasını sağlarız.
4. Şeffaf İş Politikası
Çalışanlarımızı, misafirlerimizin ve iş ortaklarımızın sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atacak riskleri en aza indirir ve iş kazalarını önleriz. Açık ve şeffaf yönetim biçimimizi profesyonellik, dürüstlük, çalışkanlık ilkelerimizle oluştururuz.